Anasayfa Kurumsal HAKKIMIZDA

Dr. Jell's Hakkımızda

Dr. Jell's Hakkımızda

1962 yılında kurulan Şahinler Ayakkabıcılık, 1994’ten sonra rahat ve şık ayakkabılarını Komcero markası altında yenilikçi bakış açısı ile beğeninize sunmaya başlamıştır. Her sezon FAYDALI ÜRÜNLER alanında AR-GE çalışmaları ile sektöre damgasını vuran Komcero, sektörde faaliyet gösteren en yenilikçi firmadır.

Komcero; rahatlığıyla ön plana çıkan ödüllü jel tabanlı ayakkabıları ise Dr. Jell’s markası ile beğeniye sunmuştur. Rahat ve konforlu kullanımıyla dikkat çeken Dr. Jell’s, Türkiye’nin 81 ilinde ve dünya geneli 21 ülkede bayi ağıyla tüketicilerine ulaşmaktadır.

Dr.Jell’s ayakkabılarının ödüllü iç tabanlığı Ar-Ge Danışmanı Opr. Dr. Suat SELEK yönetiminde geliştirilmiş ve halk arasında Topuk Dikeni ve Topuk Çökmesi olarak bilinen rahatsızlıklarda maksimum seviyede rahat yürüyüş sağladığı tüketici memnuniyeti araştırmalarında açıkça görülmüştür.

İnsan sağlığına zararlı hiçbir madde içermeyen Dr.Jell’s ayakkabılarının üretiminde kullanılan iç-dış deriler ve tüm hammaddeler Azo-Fitalat (KANSEROJEN ) testlerinden de başarıyla geçmiştir

>